Wierzę, że wartości nie są jedynie sumami na kontach, liczonymi w złotówkach, dolarach czy bitcoinach. Staram się ich szukać, a gdy już je znajdę – dzielić się nimi z innymi. Idę przez życie w głębokim przeświadczeniu, że po nim, zależnie od moich wyborów, czeka mnie inne – jeszcze lepsze.

Nie zawsze umiem żyć tak, jak chciałbym i postępować tak jak powinienem dlatego szukam Prawdy wierząc, że mimo wszystko ona istnieje; zazwyczaj w sposób usystematyzowany, choć zdarza mi się również robić to po omacku.

Jestem mężem i ojcem. Żyję w Krakowie.

Wierzę w życie. Wieczne

Pracuję jako mediaworker. Piszę, tworzę projekty graficzne i filmowe, opracowuję i wykonuję strategie w mediach społecznościowych. Dzielę się swoją wiedzą i umiejętnościami – byłem m.in. wykładowcą grafiki w ramach kursu Akademia Dziennikarstwa na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie.

Od grudnia 2016 do czerwca 2017 wraz z Tomaszem Adamskim byliśmy gospodarzami oficjalnych rekolekcji przed Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie “Dla nas i całego świata”. Podczas comiesięcznych spotkań rozmawialiśmy z gośćmi z całego świata, m.in. z ojcami Antonello Cadeddu i Enrique Porcu, o. Adamem Szustakiem, bp. Grzegorzem Rysiem oraz Ulfem Ekmanem. Po Światowych Dniach Młodzieży kontynuowaliśmy serię rekolekcji pod nazwą “Ogień dla nas i całego świata” (do grona gospodarzy dołączyła Monika Rybczyńska – autorka logo ŚDM), wtedy to naszymi gośćmi byli m.in. kard. Luis Tagle, Prymas Polski abp. Wojciech Polak i bp. Edward Dajczak. Jestem również Ambasadorem Światowych Dni Młodzieży.

Zwiedziłem kilkanaście szkół i kilka dużych rekolekcji opowiadając młodzieży o Panu Bogu i wartościach, które wyznaję.

Byłem tzw. “katolickim głosem” w mediach takich jak m.in.: TVP, TVN, Polsat News, Czwórka Polskie Radio, Radio Kraków, Gazeta.pl czy naTemat.pl.